Komedy fest Plzeň 2019 Komedy fest Plzeň 2019
Komedy fest Plzeň 2019

INFORMACE

Místo konání

Festival se koná pod širým nebem v Amfiteátru OC Plzeň Plaza (Radčická 2, Plzeň 3 – Jižní Předměstí).

Vstup

Jediný vstup na festival se nachází v nultém patře Obchodního centra OC Plzeň Plaza.

Počasí

Představení se koná pod širým nebem za každého přijatelného počasí. O případném zrušení představení s ohledem na počasí se zpravidla rozhoduje těsně před začátkem představení. Pořadatel si vyhrazuje právo začátek představení posunout z důvodu nepříznivého počasí, zejména z důvodu špatných povětrnostních podmínek a deště. Představení může být po dobu jeho konání přerušeno v návaznosti na aktuální počasí (i opakovaněVstupné se z důvodu deště nebo chladného počasí nevrací. Pláštěnky budou v prodeji v místě konání představení. Z důvodu bezpečnosti a viditelnosti platí zákaz používaní deštníku.

Vstupenky

Vstupenky na festival můžete zakoupit prostřednictvím tiketingových portálů Plzeňská vstupenka a Go Out.

Sedadla

Místa k sezení na jsou zajištěna formou pevných dřevěných lavic, bez polstrování a opěradel zad. Každý divák si může přinést na představení vlastní podsedák a deku. Zakoupením vstupenky na Zakončení festivalu v termínu 6.6.2020 nevzniká nárok na konkrétní místo k sezení.

Včasný příchod

Přijďte prosím na divadelní představení včas, buďte ohleduplní k ostatním divákům.

Parkování

Parkování si zajištuje každý divák sám na vlastní náklady. Lze využít parkovacích míst v OC Plaza, Parkoviště Nového divadla, případně parkování v přilehlých ulicích.

Pořadatel festivalu

JT PROMOTION s.r.o., sídlem Plánská 403/5, 301 00 Plzeň, IČ: 02281635, DIČ: CZ02281635, e-mail: info@jtpromotion.cz 

Návštěvní řád

Zakoupením vstupenky souhlasí každý divák s Návštěvním řádem festivalu a přistupuje na následující obchodní podmínky. Návštěvní řád pro divadelní představení v termínu 31.5 - 5.6.2020. Návštěvní řád pro Zakončení festivalu v termínu 6.6.2020.