Komedy fest Plzeň 2019 Komedy fest Plzeň 2019
Komedy fest Plzeň 2019

INFORMACE

Místo konání

Festival se koná pod širým nebem v Amfiteátru OC Plzeň Plaza (Radčická 2, Plzeň 3 – Jižní Předměstí).

Vstup

Jediný vstup na festival se nachází v nultém patře Obchodního centra OC Plzeň Plaza.  Vstup do areálu je umožněn od 18:45 hodin do 19:30 hodin. Začátek představení je od 19:30 hodin. 

Počasí

Představení se koná pod širým nebem za každého (pro uvedení inscenace přijatelného) počasí. O případném zrušení představení s ohledem na počasí se rozhoduje zpravidla těsně před začátkem představení. Pořadatel si vyhrazuje právo začátek představení posunout z důvodu nepříznivého počasí, zejména z důvodu špatných povětrnostních podmínek a deště. Představení může být po dobu jeho konání přerušeno v návaznosti na aktuální počasí (i opakovaně), nebo může být přeloženo na jiný náhradní termín. Vstupné se z důvodu deště nebo chladného počasí nevrací. Pláštěnky budou v prodeji v místě konání představení. Z důvodu bezpečnosti a viditelnosti platí zákaz používaní deštníku. Deky ani podsedáky nezajišťuje pořadatel, diváci si mohou přinést vlastní. 

Vstupenky

Vstupenky na festival můžete zakoupit prostřednictvím tiketingových portálů Plzeňská vstupenka a Go Out.

Sedadla

Místa k sezení na jsou zajištěna formou pevných dřevěných lavic, bez polstrování a opěradel zad. Každý divák si může přinést na představení vlastní podsedák a deku.

Včasný příchod

Přijďte prosím na představení včas, buďte ohleduplní k ostatním diváků. Upozorňujeme diváky, že po začátku představení nebude povolen vstup do hlediště a to bez nároku na refundaci částky vstupného. Vstup do areálu je možný od 18:45 hodin do 19:30 hodin. Začátek představení je od 19:30 hodin. 

Parkování

Parkování si zajištuje každý divák sám na vlastní náklady. Lze využít parkovacích míst v OC Plaza, Parkoviště Nového divadla, případně parkování v přilehlých ulicích.

Pořadatel festivalu

JT PROMOTION s.r.o., sídlem Plánská 403/5, 301 00 Plzeň, IČ: 02281635, DIČ: CZ02281635,
e-mail: info@jtpromotion.cz 

Návštěvní řád

Zakoupením vstupenky souhlasí každý divák s Návštěvním řádem festivalu a přistupuje na následující obchodní podmínky.