O festivalu

Festival humoru Komedy fest je největší přehlídkou tradičního i novodobého humoru. Jako první festival svého druhu se zaměřuje na rozmanitý humor v podání komedií profesionálních činoherních divadel, one man/woman show, improvizací, talk show, hudebních a stand-up vystoupení. Úsměvná atmosféra festivalu uvádí pestrý humor z celé České republiky do centra Plzně.

Novinky 2017

4. ročník festivalu zásadním způsobem inovuje svojí stávající strukturu, kterou se rozroste jak o počet představení, účinkujících, míst konání, tak i o celkovou kapacitou diváků. Spojením tradiční verze festivalu pořádané v Měšťanské besedě s novou letní open air edicí dojde k souvislé sedmi denní platformě.

Kdy a kde

28. 5. Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj - Vstup zdarma

30. 5. - 2. 6. Měšťanská Beseda - Vstupenky

3. 6. Amfiteátr OC Plzeň Plaza - Vstupenky

Jediný vstup na festival se nachází v nultém patře Obchodního centra OC Plzeň Plaza, vedle restaurace Artemis.

Vstupenky

Vstupenky k dostání na portálech Plzeňské vstupenky a Měšťanské Besedy, v obvyklých předprodejích a na místě před začátkem každého představení.
ZTP, ZTP-P - vstup zdarma, doprovod hradí plnou cenu.
Děti do 15 let vstup zdarma na Komedy fest Open Air (nutné doložit ID dokladem např.: kartou pojištěnce), nezbytný doprovod, rodiče, či jiné zodpovědné osoby starší 18 let s platnou vstupenkou. 

Provozní řád Komedy fest Open Air 2017